Включихме се в онлайн среща "За културните събития с кауза с школа "Дедал" - Ангели на доброто

Включихме се в онлайн среща "За културните събития с кауза с школа "Дедал" - Ангели на доброто

Клуб "Ангели на доброто", СУ "Иван Вазов", Своге
Мисията е на 12 May 2026
ПРИКЛЮЧИЛА

Как премина мисията?

Включете се и вие!

Какво?

Школа „Дедал“ е гражданска инициатива, която от 2008 г. насам работи в полза на обществото напълно безвъзмездно. Екипът организира безплатни програми по изкуства за младежи, а от 10 години стои и зад Международния фестивал за късометражно кино „Карантината“. Чрез него те не само дават платформа на артисти от цял свят, но и пазят от застрояване едно от последните рибарски селища край Варна.

По време на срещата научихме как е започнало всичко, какво включва работата по едно такова начинание и как всеки от нас може да се включи в усилията за един по-справедлив и пъстър свят за всички.

Кога?

12 май от 15:00 ч.

Къде?

Zoom.

Нужна екипировка?

Няма.

Защо?

Защото е важно да се учим от опита на специалисти в различните области. 

Как да се включат герои, които не са част от клуба?

Следете за следващи възможности за включване в онлайн срещи!

Включете се в състезанието

Включете се в състезанието

Направете доброволчески клуб заедно с твоите съученици, организирайте различни инициативи и трупайте точки. В края на учебната година клубът с най-много точки грабва Купата на героите!