Участвай в обучение по кариерно и професионално ориентиране
Участвай в обучение по кариерно и професионално ориентиране
Клуб "Героите на Йовков", СУ "Йордан Йовков", Тервел
Мисията е на 20 March 2023

ПРИКЛЮЧИЛА
Как премина мисията?
Всички ученици от седми клас сме объркани. Постоянно се чудим къде да учим, какво да учим и защо да учим. Точно заради това героите на Йовков организирахме обучение по кариерно и професионално ориентиране. Изготвихме презентация, правихме групови дискусии и упражнения и всеки упеник получи въпросник, с който ще намери петте най- подходящи професии за него.
Какво?
Ще помогнем на учениците от седми клас да изберат лесно професия (или поне да се насочат към определена сфера).Кога?
20 март.
Къде?
В СУ "Йордан Йовков".
Нужна екипировка?
Не, няма нужда.
Защо?
Сигурно ви е омръзнало да ви питат към какво ще се насочите след седми клас.Как да се включат герои, които не са част от клуба?
Свържете се с мен (Елиса) на feimelisa7@gmail.com
Спечелете Купата
Спечелете Купата
Направете доброволчески клуб заедно с твоите съученици, организирайте различни инициативи и трупайте точки. В края на учебната година клубът с най-много точки грабва Купата на героите!